Pernigotti’nin O Eşsiz Lezzeti

Doğal Lezzet

Uzun ve mutlu bir hayat yaşayabilmemiz için doğal ve dengeli beslenmemiz son derece önemli. Beslenme alışkanlıklarımızı doğru ürünlerden yana kullanarak yaşam kalitemizi arttırmak bizim elimizde.

Ürünlerimizin Doğal Lezzeti

Pernigotti ham madde seçimleri ve üretim ilkeleriyle her zaman en doğalını ve sağlıklısını sunmayı hedefliyor.
Aşağıdan çikolata ve IL Gelato özelinde “doğal içerik” anlayışımızı inceleyebilirsin.

Çikolata

Çikolata

Çikolata

Çikolata hayatımızın vazgeçilmez bir parçası. Her yaştan bireylerin keyifle tükettiği ve mutluluk veren bir besin kaynağıdır. Keyifle ve içiniz rahat bir şekilde çikolata keyfini yaşayabilmeniz için en doğal içerikleri tercih ediyor ve en lezzetli çikolataları üretiyoruz.

Ürünlerimizde tamamen doğal, şeker pancarından üretilen şekerler kullanılmaktadır. Nişasta bazlı GDO’lu şekerler, glukoz ve früktoz şurupları kullanılmaz. Vanilya aromaları tamamen doğaldır.

Bütün ürünlerimizde size ve sevdiklerinize gösterdiğimiz özeni hissedebilir ve tüm Pernigotti çikolatalarını sevdiklerinizle birlikte gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz.

IL Gelato

IL Gelato

Kendiniz ve sevdikleriniz için en doğalını ve sağlıklısını seçmek istediğinizi biliyoruz. Bu yüzden, sizin için Pernigotti IL Gelato çeşitlerini üretiyoruz!

Ürünlerimizde tamamen süt kremasından elde edilmiş yağlarla eşsiz IL Gelato lezzetini kuvvetlendiririz. Kaplama çikolatalarımız kakao yağı ve kakaodan yapılma gerçek Pernigotti çikolatasıdır. Böylece ilk ısırıktan itibaren İtalyan neşesini yaşamanı sağlarız. Kullandığımız bütün aroma ve sosları doğal içeriklerden elde ederiz. Doğala özdeş ya da yapay aroma kesinlikle kullanmayız. 

Bütün ürünlerimiz, çocuklarınızla birlikte gönül rahatlığıyla tüketebileceğiniz kadar katkısız ve doğaldır.

IL Gelato

Pernigotti Ürünlerine Karışmayan İçerikler

Pernigotti, aşağıdaki yardımcı maddeleri ürünlerinde asla kullanmıyor.

Renklendirici

Trans Yağ